ARCHIV,  ÚVAHY & GLOSY

Okupace 1968 – a co nás čeká dnes?

Všichni toto téma známe.

Události, které v srpnu roku 1968 doslova z hodiny na hodinu násilně změnily naši zem takřka od základů. Brutálně. Pod hrozbou tanků, děl a kulometů sem vtrhli mladíčci v uniformách tzv. spřátelených armád, kteří sice nevěděli co se děje a kde a proč se vlastně nachází, zato jejich šéfové ještě včera pokrytecky hráli role našich nejbližších bratrů.

Ta doba je pryč. Rus odtáhl.

Země si na chvíli odfoukla. Jenže časy se mění a před Evropu číhá jiný agresor. Není to bratr, se kterým bychom se ještě včera objímali a hubičkovali. Tento agresor se na nic neptá. Je obludně zákeřný. Nepotřebuje naše domy, auta… Potřebuje prostor a cíl má jediný: bezvěrce vyvraždit! A je mu jedno, zda hodí granát mezi vojáky, policisty, civilisty, ženy či děti.

Ano, islám stojí přede dveřmi Evropy!

A opakovaně se snaží jimi vlámat do našeho prostoru. Je to smutné, děsivé a varující! Islámský teror v Evropě se stává realitou. Mrtví Evropané, nositelé židovsko-křesťanské kultury přibývají po stovkách. Nikdo je nebrání a politici jen žvaní. Z médií slyšíme stále to samé: jsou to ubožáci, které vyhnala válka a hlad. Jenže kolik gaunerů nakažených virem radikalismu a vraždění ve jménu islámu je skrytých mezi nimi?! A to nemluvím o tom, že i zde byla válka, i tady byla nouze a hlad. Utíkal snad někdo?

Stačí sledovat zpravodajství námi placené České televize.

O korektnosti a vyváženosti se nedá mluvit. Jakmile se objeví téma imigrantů, okamžitě nasadí tisíckrát již viděné a srdcervoucí video záznamy, na kterých vidíme ubrečené děti, zaprášené matky, rezignované a se vším smířené starce. Ani stopa po těch tisících mladých, zdravých, dobře živených a šacených mužů. To je armáda! Zatím neorganizovaná (i když kdoví jestli), bez mundůru a zbraní. ZATÍM!  Proč nám tohle veřejnoprávní televize zatajuje? Zatím posloucháme stále stejné zvratky politické korektnosti všech těch sluníčkářů. vítačů a havlovských pravdoláskařů.

Cenzura má po letech opět žně!

Jsou trestáni ti, co poukazují na nebezpečí islámu. Jak je to možné, že všichni tito Dienstbierové, Pelikánové, Halíkové, Šabatové, Schwarzenbergové a mnozí další tak usilovně bojují proti svému národu? Proč prosazují imigraci této invazivní kultury, která sem prostě nepatří?

Evropa zažila v roce 1939 invazi fašistické doktríny, my v roce 68 invazi bratrů, se kterým se naši partajníci ještě v předvečer vpádu muckali.

Píše se 21. století a opět tu máme odporné zlo na obzoru.

A hned se zjevili ti, kteří mu otevírají náruč. Kýmpak jsou placeni, napadá mě? Kdo sem láká džihádisty, vysoce potenciální vrahy a teroristy? Dobře si všímejme těchto politiků, poslouchejme jejich prapodivnou rétoriku. Myslete na svoje děti a vnoučata, na budoucnost.

Rusa Kocáb a spol. vyhnali. Mor islámu musí vymýtit Evropa společně. Jak se nám zde jednou ty miliony usadí, už je nikdo nikdy nevyžene a kontinent se nadobro změní.

Sluníčkáři otevírají náruč, stejně tak, jak v roce 68 komunističtí partajníci bratrům z východu. Víme, jak to dopadlo. Jedno varování nám asi nestačilo. Tentokrát by to bylo natvrdo, nikoliv dočasně.

A co je islám za zvěrstvo lze, mimo jiné, vidět i z tohoto videa. Bití žen je povoleno a je to pro ni pocta…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Zákaz kopírování - prohibiting copying