ÚVAHY & GLOSY

Přitroublá Amerika

Tak si to představte. Americký policajt, fanda dethametalu, si zajde na koncert své oblíbené kapely. V uniformě… no nejsem si jistý, zda by to některý z našich poldů udělal. Moc profesionálně to nepůsobí. Ale budiž. Jiný kraj, jiný mrav.

A když došlo na jeho nejoblíbenější skladbu, vyskočil na pódium a společně se zpěvákem si z plna hrdla „zazpíval“ refrén „Let the Killing Begin“, v překladu něco jako „Ať započne masakr“. A co se nestalo. Byl okamžitě zbaven služby.

 Z řad fanoušků se údajně zvedla mohutná vlna solidarity, ke které se přidal i policistův přímý nadřízený. U nás by to bylo zřejmě něco nepředstavitelného. A zřejmě pod tímto tlakem se policistovi nevyšší nadřízení začali zamotávat do jakýchsi pseudo důvodů, až vygenerovali zcela jiný, než ten původní. Údajně to, že podezřele málo používal kamery zaznamenávající práci policisty a hrnul moc práce na mladší kolegy, kteří ještě nebyli dostatečně zaučeni…

Hm, tak tomu se říká idiocií potrefená Amerika! A s demokracií si tam asi taky neví rady! Ve světle této story tedy zbývá jediné: totální dehonestace, potrestání a okamžité přejmenování všech kapel s takovými názvy, jako Anthrax, Death Angel, Nuclear Assault, Apocalypse, Destruction atd. Nejlepším vzorníčkem pro nová jména by mohla být třeba naše budovatelská hesla z 50. Let minulého století! Anebo ještě lépe: sluníčkářská a vítačská hesla 21. století!

A tady je to inkriminovaný vystoupení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Zákaz kopírování - prohibiting copying