CYKLISTIKA,  NOVINKA,  TECHNIKA

Cyklo kraťasy Kalas ve speciálním vydání pro Calabrone

Speciální kalhoty pro cyklisty jsou potřeba. Není třeba diskuze. Každý, kdo pravidelně usedá na kolo na víc jak 30 km jízdy, to už ví. Není nic horšího než otlačená prdel. Bolí. To dobře znali zlotřilci na středových mučidlech.

My nemusíme trpět, my víme.

My tu totiž máme Cyklo kraťasy Kalas ve speciálním vydání pro Calabrone!

Ksakru! Kdo, nebo co, je Calabrone?

Cycling Club! Café. Servis! Prodejna! A super lidi, kteří moc dobře ví, co obnáší cyklistika. Stačí se porozhlédnout na rozhraní Prahy 6 a Zličína. Nápověda. Sejdeme se na rohu.

A ty kraťasy?

Nic jiného, než že se Cycling Club spojil s výrobcem Kalas a nechal si pro příznivce svojí „stáje“ vyrobit kraťáky a dresy v černozlatých barvách Calabrone.

 

 

A protože se jedná o Café-cyklo klub top úrovně, ani „domovské“ dresy nemůžou být nějaký shit! Zadání od lidiček v Calabrone bylo jasné! Pro naše fanoušky musí být ty hadérky v top kvalitě!

Cyklo kraťasy Kalas ve speciálním vydání pro Calabrone jsem si vyzkoušel a hned po pár minutách mi bylo jasné, že tohle, vážení, tohle ano!

Kraťáky perfektně sednou na tělo, cítím se fajn, po pár minutách vnímám že to není nějaká hadérka z Číny, ale kus poctivě utkané tkaniny.

Jen jeden údaj: gramáž kombinace polyamidu, polyesteru a elastanu je 200g/m2 u černé tkaniny a 240g/m2 u bílé.

Nevyznám se v textiliích a použitých materiálech. Po asi 100 km mohu však s klidným svědomím vyřknout soud. Cyklo kraťasy Kalas ve speciálním vydání pro Calabrone jsou vyrobené z kombinací opravdu pevných textilií s výborně upravenými švy.

Detailní pohled

K němu jste právě donuceni po prvním použití. Ksakru, co je to za pevnou ale přitom příjemnou tkaninu? Má lehce hmatatelnou strukturu složenou s malých šestistranných „buněk“. Nohavičky jsou zakončené 4,5 cm širokými protiskluzovými pásky a aby opravdu dobře obepínaly stehna jezdce, ze zadní strany nohaviček jsou ještě všité úzké klíny – vsadky – z nějakého pružného materiálu. Vše je vidět na fotkách.

Šle, na ty je radost pohledět. Jsou údajně dělané lepenou technologií (říká výrobce) a je nutno říct, na tělo sednou jako ulité. Viz. foto.

 

 

Samostatnou kapitolou je pochopitelně sedlo, vložka, buchta… jak tomu kdo říká😊 Tento díl je označený jako antibakteriální sedlo ultra high kvality ENDURANCE 3D. Zde se dozvíte více.

Závěr

Cyklo kraťasy Kalas ve speciálním vydání pro Calabrone nejsou nejlacinější. Ovšem platí zde, že top kvalita má svoji cenu. Zde navíc lehce navýšenou díky malosériové kolekci pro Calabrone Cycling Club. V tomhle designu jen tak někoho nepotkáte. A pokud ano, vězte, že je “kalabroňák”! 🙂

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Zákaz kopírování - prohibiting copying