ÚVAHY & GLOSY

Affluenza!

Affluenza je nemoc debilní Ameriky! Její soudy se opět předvedly v plné parádě! Tím myslím parádu slabomyslně debilní až do bahna hluboké mentální retardace spadající! Co si jen normálně smýšlející člověk může myslet o následujícím případu.

Před pět lety se v Texasu jistý mladík jménem Ethan Couch dopustil velmi závažného deliktu. Pod vlivem chlastu, drog a prášků svým autem zabil 4 lidi a dalších 9 zranil! Normálně smýšlející člověk si řekne: takovýto zmrd nemá mezi lidmi co dělat a může být jen rád, že nedostane provaz. I když by si tímto brutálním činem o něj rázně koledoval.

Jenže jsme v Americe, zemi neomezených možností! A tak vězte, že ten hajzl bude propuštěn na svobodu a následujících šest let bude docházet na jakési ambulantní vyšetření pod dohledem probačního úřadu.

A teď pozor! Přichází šokující zdůvodnění ze strany soudu! Ten šmejd totiž trpí nemocí zvanou Affluenza a tudíž za nic nemůže!

A že jste nikdy o takové nemoci neslyšeli!? Ani nemohli, ona totiž takováto diagnóza neexistuje! Amerika si ji vymyslela!

V názvu údajně najdeme spojení dvou slov: influenza (chřipka) a affluens (blahobyt). Ano, čtete správně! Zmrd, který zabije 4 lidi a dalších devět zmrzačí je propuštěn do „domácího ošetřování“ s diagnózou „chřipky z bohatství!“

“Zlaté dítě – Ethan Couch” 4 mrtví a devět mrzáků. On, pachatel, nadopovaný chlastem, prášky a a fetem. Chudák… je nemocný! Chřipkou z blahobytu!

Podle posudku psychologa jde o nemoc z přebytku! Chlapce prý tak zkazili jeho bohatí rodiče a on ztratil schopnost rozeznat dobré od zlého. Údajný problém spočívá v tom, že nemají na dítě čas, ono se nudí a hledá náhradní uspokojení. To mohou být drogy, chlast a nadměrný konzum vůbec, nebo leccos dalšího. V podstatě se jedná o nedostatečnou citovou výchovu a nedostatek sociálních dovedností.

Podle slov našeho známého psychiatra Karla Nešpora bychom anglický pojem, doslova přeložený jako chřipka z bohatství, hledali marně.

Neuvěřitelné! Je to marný, je to marný! Amerika nám blbne před očima! Ba, co víc! Ona degeneruje!

Hned mě ale napadlo následující: nedávno jsme do rukou americké spravedlnosti předali ruského hackera Nikulina. Paradox: jemu za hrabání se v milionech dat internetových účtů hrozí natvrdo desítky let žaláře a možná i doživotí.

A tak bych měl pro Nikulinovi obhájce radu na zlato: vymyslete si nějakou debilní nemoc! Navrhuji „compfluenza“. Ano, chřipka, pocházející z únavy, z toho nekonečného vysedávání před compem a prohrabávání se datovými toky. Diagnóza: z ní vyplývající totální závislost, nepozornost, nesoustředění a z tohoto neblahého stavu vyplývající možné špatné kroky. Vždyť rodiče toho chudáka nechávali bez dozoru a on si od mala hrál na hackera, nemaje žádné kamarády a žádné sociální zkušenosti. Určitě strádal a ztrácel schopnost rozeznávat nuly a jedničky… jen ten nekonečný matrix…

A co tak ještě nemoc z chudoby! “povertfluenza”! Vždyť to by mělo, podle výše uvedeného debilního případu, být nemlich to samé! Jsem chudák, retardovaný, z hladu ztratil jsem schopnost rozlišovat dobro od zla, rodiče mě měli na háku… tak jsem udělal tu banku a přitom sejmul pár lidí, co mi stáli v cestě! Cožpak to není to samé!

Ameriko, Ameriko, ztrácíš soudnost a vymýšlíš absurdity, nad kterými zůstává rozum stát!

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Zákaz kopírování - prohibiting copying