4Ever Scanner 2020
CYKLISTIKA,  CYKLOTECH

4Ever Scanner 2020

Nebo také výroční model, neb firma 4Ever z moravské Studénky slaví 25 let působení na trhu! A to se musí oslavit! Ikonou se stal, jak jinak, dnes již legendární model Scanner. Pro tuto slávu má 4Ever Scanner 2020 karbonový rám oblečený do krásného černo-zlatého smokingu s luxusními šperky z kolekce nejvyšší: zlaté řady šaltru Sram XX1 Eagle, či špičkovou vidlicí RockShock SID.

Bike 4Ever Scanner 2020 není potřeba okecávat. Snad jen to, že jeho váha se pohybuje kolem 9, 5 Kg! Lehoučký hardtail a určitě bude labuž na něm drandit v terénu.

Přesto jsem se musel trošku podivit. Že firma ještě v roce 2020 ponechává na karbonovém rámu místečko pro uchycení přesmykače i se zaslepeným otvorem pro bovden. Absolutní čistota krásného rámu tímto detailem malinko trpí. Na rozdíl od konstruktérů 4Ever si nemyslím, že si na takovéto top úrovni vyšperkovaný 4Ever Scanner 2020 koupí nějaký “výletník”, který si ještě v krámu nechá okamžitě přezbrojit šaltr na dvojtác s přesmykem.

Trochu mi na kole nesedí ani dvoubarevné pláště. Na první pohled sice krásný rám zvýrazní, ale po delší prohlídce detailů mám za to, že oranžové bočnice přece jen trochu narušují ten moc pěkný a vlastně i svým způsobem “tradiční” výrazný kontrast mezi uhlově černou a zlatou. Myslím si, že klasické celočerné pláště by kolu 4Ever Scanner 2020 slušely víc.

Máme tu zkrátka co do činění s luxusním modelem. Nabízí se tu čistý a lehounký rám + špičková výbava. Top mašinka 4Ever 25 years anniversary. Nejsem si jistý, zda se bude nabízet v totožném vybavení i k prodeji. Čekal jsem, že se na to zeptám přímo lidiček z firmy na výstavě ForBike, jenže všichni víme, jak to dopadlo…

Díky za možnost nafocení patří Calabrone.

Tak ať se dílo daří i nadále.

Zde nabízím odkaz na lepší foto. Na zvláštní stránku jsem je vložil ve větším rozlišení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

error: Obsah blokovaný! Content blocked!