ÚVAHY & GLOSY

17 mrtvých školáků v USA

Tak to tu máme zase! Magor, který se díky jiným magorům v kongresu onoho superstrátu s klidem dostal k volně prodejným zbraním a zavraždil 17 mladých vrstevníků.

Pozůstalí, a nejen oni, opět volají po zpřísnění pravidel pro držení automatických zbraní v USA. Je to stále dokola, nic se nestane! Známe to z minulých případů. Pár křiklounů nám jsou u prdele! V této zemi jde totiž o něco jiného.

 Není tajemstvím, že nemalé procento amerických kongresmanů je pevnými lany ukotveno v docích zbrojařských firem. Zkrátka takové maličké a ničím neškodící lobbování. Vždyť co!? Máme tu Druhý dodatek ústavy Spojených států amerických, který v podstatě říká, že lidé mají právo vlastnit zbraně a vytvářet milice. A že si nějaký pablb koupí poloautomatickou pušku a vyvraždí třídu bývalých spolužáků? To je holt daň za svobodu. Hlavně, že nám volně dostupné pistolky a včelky sypou doláče!  Tak to, Ameriko, pěkně děkuji!

Amerika je nemocná! O tom není pochyb! Vir svobody a demokracie za mořem zmutoval! Ukažte mi jinou demokratickou společnost na zemi, kde se děje něco podobného a vynechejme lokality postižené válečnými konflikty. Nenajdete ji!

Zkrátka: když mi Pepíček krade zápalky a podpaluje vše, co mu přijde pod ruku, logicky mu je seberu. A když mu pohled na hořící stoh nebo kostel dělá dobře v rozkroku, musí holt malý pyrománek na léčení. Tak to prostě chodí tam, kde nechybí rozum. Ne však v Americe.

Pojďme se na to podívat z jiného úhlu. Ok, zbraně se dají koupit a blb si jednu pořídí. To, že nyní pomalu vyplouvají na povrch informace o tom, že FBI měla o tomto člověku cosi v merku, je věc druhá, a určitě bude zajímavé, co z toho vykvete za tyátr.

Zbraň, ze které pablb střílel. V USA volně ke koupi!

Chci se zamyslet nad něčím jiným. Proč jde pablb do školy, nabije a střílí na vše, co se pohne? Co, nebo kdo ho k tomuto zrůdnému jednání tlačí? Pokud je to normálně smýšlející člověk a nemá žíly nacucané chlastem či jiným svinstvem, vidím jako jeden z možných důvodů – popularitu! Zvrácenou a morbidní slávu.

Média vládnou světem a lidským myšlením. Vždy tomu tak bylo ale s nástupem a rozšířením internetu je ta vláda povýšena na mega vlny tsunami. Bez milosti na nás útočí ze všech stran! Manipulují s námi den co den! Kdo se tomu ataku poddá, je bez milosti škrcený.

Idiot s kvérem pod polštářem je z toho všeho zmatený. Hraje počítačové hry, kde je tak jednoduché zabít. A nic to nestojí, nikoho nic nebolí. Fotky se svými ostrými hračkami vystavuje na facebooku, mazlí se s nimi, ale to je málo! Večer co večer je masírovaný desítkami televizních programů, ve kterých jsou stejně jako on přízemní lidé, povyšování na titul celebrity, aniž by ale něco pořádného uměli. Průměrnost je v současné době povýšena na výjimečnost! A nemocná společnost se jí klaní!

Kdo není na síti, jako kdyby neexistoval. Pasivita nestačí! Je naprosto nezbytné být tam aktivní! Stačí prolétnut známý videokanál. Příspěvků, které tam věší idioti s IQ tykve jsou tam desetisíce! A snem nejvyššího levelu je pak prolétnout bulvárem a pokud možno, v té bahnité a smradlavé louži si ustlat! Alespoň na chvíli a je jedno, v jaké podobě a pozici.

A hovado si řekne: když oni, tak já taky! Udělám něco, z čeho všem klesne brada! Dostanu se na titulní stránky! Facebook bude patřit MNĚ! Už teď slintám nad těmi statisíci lajků, moje držka a čin budou aspirovat na titul celebrita! Jenže co!? Co mám udělat, abych ukázal kámošům, že nejsem taková sračka, za jakou mě mají!? Zpívat neumím, běhat mě nebaví, známky nesbírám, ze školy mě vyrazili a vypadám, jako… blbec.

A pod hlavou ho při tom horečném přemítání tlačí pistolka…

Myslím, že přesně tady je zakopaný pes. I když ne celý, tak určitě ocas s jednou tlapou.

Parkland USA – 17 mrtvých! Mediální onanování zmateného tupce, který se rozhodl stát celebritou! A stejně zmatená a pokřivená společnost mu to dovolí!

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Zákaz kopírování - prohibiting copying